6'lı Noble Doğal Kedi Kumu
6'lı Noble Doğal Kedi Kumu
6'lı Noble Doğal Kedi Kumu
6'lı Noble Doğal Kedi Kumu
6'lı Noble Doğal Kedi Kumu
6'lı Noble Doğal Kedi Kumu
6'lı Noble Doğal Kedi Kumu

6'lı BEZ ÇANTASIZ Noble Doğal Kedi Kumu (6NCL)

Marka : Noble
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺255,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺240,00(KDV Dahil)

Türkiye'nin ilk ve tek 100% doğal ve organik kedi kumu

:

Türkiyenin ilk ve tek %100 doğal ve organik kedi kumu ünvanını elinde tutan Noble Cat Litter ile birlikte artık sizler ve kedileriniz büyük bir "OOOHH" çekecek ve rahatlığın keyfini süreceksiniz.

Günden güne büyüyen petshop sektöründe hergün farklı markaların ve ürünlerin kedilerin sağlığı üzerinde ki olumsuz etkilerini tamamen ortadan kaldıracak olan Noble Cat Litter ile birlikte %100 doğallık sizinle olacak.

 

Maksimum etki süresine sahip kedi kumumuz ile birlikte ortalama 20 saniye gibi bir sürede topaklaşmayı kendi gözleriniz ile görebilecek ve temizleyebileceksiniz.

Temizleme aşamasında hiçbir şekilde dağılma veya kopma olmamakla birlikte yine kumumuza özel olarak üretilen kedi paspaslarımız ile birlikte kedinizin tüyleri arasında kalabilecek kumlarında evinizin her tarafına taşınmasına engel olmuş olacaksınız.

Sayısız sipariş ve müşteri memnuniyeti bünyesinde barındıran Noble Cat Litter ailesine bugünden giriş yaparak sizler de konforun ve kalitenin keyfini sürebilir, unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 

Noble Cat Litter Kedi Kumu Genel Özellikleri

%100 Yerli ve Doğal üretimdir. 

20 Saniye gibi kısa bir sürede topaklaşma etkisine sahiptir.

Wc Atılabilir yapısı sayesinde evinizden çıkmadan ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Sıfır koku etkisi ile birlikte evinizi amazon ormanlarına çevirecek ve doğal çam kokusunu sonuna kadar hissedeceksiniz.

Tozsuz ve iri taneli yapısı sayesinde rahatlıkla kedi paspasından toplayabilecek ve dağılmadan rahat bir kullanım sağlayabileceksiniz.

Ortalama testlerimiz sonucunda edindiğimiz değerler ışığında 7 LT kedi kumumuz ortalama tüketim de 5-6 hafta aralığında sizlere yetecektir. ( Kedinizin tuvalet alışkanlığına bağlı olarak süreç uzayabilir, kısalabilir.)

 

Yaşayacağınız Olası Problemler Nelerdir?

Kedim yeni kuma tuvaletini yapmıyor ne yapabilirim?

Bu konuda endişelenmenize gerek yok. Bu durum farklı bir markanın kedi kumunu kullansanız da yaşabileceğiniz problemlerin başında gelmektedir. Unutulmamalıdır ki, kedilerimiz bizlerin onlara sundukları ile hayatlarını sürdürmektedir. Bundan dolayı bizler onlara neyin doğru olduğuna karar verecek kilit noktayız.

 
Bundan dolayı uzun zamandır kullandığı kedi kumunu da unutmayın ki ilk olarak sizler onlara sundunuz ve tanıştırdınız. Bu durum yaşandığında istikrarlı şekilde yeni kedi kumununu üzerine eski alışık olduğu kumu da ilave etmeniz kısa bir süre sonra eski kumunu unutturacak ve yeni kumuna hızlıca adapte olmasına imkan sağlayacaktır.

 
Bu aşamaları tamamladıktan sonra hala problem yaşadığınızı düşünüyorsanız lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Kullanımı:

Noble Cat Litter'ı ortalama 5 Cm olacak şekilde kedi tuvalet kabınızın zeminine düz bir şekilde yaydırmanız gerekmektedir. Günlük olarak iri delikli kedi küreğiyle birlikte temizlik işlemlerinden sonra eksilen cm kadarını tekrar kabın içerisine ilave etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde hem kum tasarrufu sağlamış hemde maksimum topaklanma etkisi yaratmış olacaksınız.

Keyifli kullanımlar dileriz, aramıza hoşgeldiniz.

Benzer Ürünler