Evcil Hayvan Tırnak Makası
Evcil Hayvan Tırnak Makası
Evcil Hayvan Tırnak Makası

Evcil Hayvan Tırnak Makası (HTM-001)

Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)

Minik dostlarınızın tırnak bakımları için ideal tırnak makası

:

Evcil Hayvan Tırnak Makası Evcil dostlarınızı tırnak bakımları için başkalarına emanet etmek zorunda kalmayacaksınız.

Kedi, köpek, tavşan ve benzeri evcillerinin tırnak bakımları için veterinerlere gereksiz para harcamalarına son verecek Evcil Hayvan Tırnak Makası seti tam size göre.
Tırnak Makası ile sevimli dostlarınızın tırnak bakımlarını en pratik bir şekilde yapabileceksiniz. Evcil dostlarınızı tırnak bakımları için başkalarına emanet etmek zorunda kalmayacaksınız.
Doğadaki hayvanların tırnakları doğal koşullarında kendiliğinden törpülenirken evcil hayvanlarınız ev koşullarında bu imkâna sahip olamamaktadır.
Gereğinden fazla uzayan tırnaklar evcil hayvanların ayak sağlığını olumsuz etkiler, ayrıca mobilya ve zeminlerinize de zarar verebilmelerine neden olur.
Tırnak makası ile köpek, kedi, tavşan ve benzeri hayvanlarınızın tırnaklarına kolay ve hızlı işlem yapabilirsiniz.
Klasik makas tasarımı ve kavisli kesim ucuyla hayvanların anatomik yapısına uygun kesim imkânı sağlar. Çelik materyaliyle paslanma ve çizilmelere dayanıklı bakım seti, uzun ömürlü kullanım imkânı sunacaktır.

Evcil Hayvan Tırnak Makası Özellikleri:

Evcil hayvanlarınızın tırnak bakımını yapabilmenizi sağlar Kedi, köpek, tavşan ve benzeri hayvanlar için uygundur.
Klasik makas tasarımıyla pratik kullanım sunar Kavisli kesim ucuyla anatomik yapıya uygun kesim yapar Plastik ve paslanmaz çelik materyalden imal edilmiştir Metal aksam paslanma ve çizilmeye karşı dayanıklıdır

Tırnak Makası Ölçüleri: 14 cm x 7 cm

Benzer Ürünler