Tüy Toplama Elvideni
Tüy Toplama Elvideni
Tüy Toplama Elvideni
Tüy Toplama Elvideni
Tüy Toplama Elvideni

Tüy Toplama Elvideni (TE-001)

Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)

Minik dostlarınızı severken, tüyleri toplayan büyülü eldivenler

:

Kedilerinizi veya diğer evcil hayvanlarınızı severken onlara masaj yapmayı veya kırılan tüylerini toplamayı hiç düşündünüz mü? Bizler sizler için düşündük. :)

Evcil hayvan eldiveni sayesinde artık kedilerinizin ve diğer evcil hayvanlarınızın kırılan tüylerini rahatlıkla toplayabilecek ve evcil hayvanlarınıza bir "OOHHHH" dedirtebileceksiniz.

Evcil hayvanlar üzerinde bulunan kırık tüyler yüzünden rahatsızlık duyarlar. Bunların düzenli olarak temizlenmesi sizlerin ve evcil hayvanlarınızın huzuru açısından önemlidir. Eğer düzenli temizlik görmeyen bir evcil hayvanınız varsa evinizin her alanında onun tüyleri ile karşılaşmanız muhtemel.

Bu durumlar ile karşılaşmamak ve evcil hayvanınıza daha huzurlu bir alan oluşturmak için tüy temizliğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Evcil hayvan eldivenlerimiz sayesinde hızlıca kırılan tüylerini toparlayabilir, ayrıca üzerinde bulunan taneler sayesinde onlara masaj yapabilirsiniz. Eldiven üzerinde toplanan tüyleri hızlı bir şekilde toplayabilir, eldiveninizi yıkayabilirsiniz.

Kolay kuruyan ve 1. sınıf malzemeden üretilen eldivenlerimiz ile artık eviniz ilk günkü temizliğini koruyor olacak.

 

Benzer Ürünler